V BBH Tsuchiya věříme, že úspěch společnosti závisí na schopnostech jednotlivců.

Do našeho týmu hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici:

Obchodního manažera

Náplň práce:

  • Péče o svěřené stálé zákazníky
  • Vyhledávání nových obchodních příležitostí, prezentace společnosti
  • Interní komunikace napříč firmou při realizaci zakázek
  • Příprava nabídek
  • Zpracování dat v IS
  • Kontrola a hodnocení

Požadujeme:

  • Obchodního ducha a ochotu učit se
  • Praxe na obdobné obchodní pozici výhodou
  • Znalost práce na PC (MS Office)
  • Práce s reporty, schopnost analyzovat data
  • AJ slovem i písmem na komunikativní úrovni (časté jednání v AJ)
  • Komunikativní, systematický, samostatný typ člověka s dobrými vyjednávacími schopnostmi
  • ŘP skupiny B a ochotu cestovat (ČR i zahraničí)

Nabízíme:

  • Zázemí profitující nadnárodní společnosti, moderní pracoviště
  • Stabilní zaměstnání v nově vybudovaném kancelářském komplexu s moderním designem
  • Zaškolení, práce v příjemném kolektivu, práce na hlavní pracovní poměr
  • Závodní stravování, motivační odměny, příspěvek za odpracované roky, 23 dní dovolené
  • Fixní plat + motivace závislá na výsledcích

Kontakt: Mgr. Gabriela Vrzalová Hrušková, tel: 389 777 162
Místo výkonu práce: BBH Tsuchiya s.r.o., Prostřední 2807/7, České Budějovice
Nástup možný ihned.

Rádi vám poskytneme individuální konzultaci a najdeme optimální řešení na míru.
Neváhejte nás kontaktovat.

Kontakt  >
Přijmout vše
Odmítnout všechny
Analytics
Nástroje používané k analýze dat pro měření efektivity webových stránek a pochopení jejich fungování.
Google Analytics
OK
Odmítnout