V BBH Tsuchiya věříme, že úspěch společnosti závisí na schopnostech jednotlivců. Do našeho rozvíjejícího se týmu, proto hledáme nové kolegy na následující pozice:

Pracovník skladu materiálu

Požadujeme :

  • výuční list v jakémkoliv oboru
  • spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost, samostatnost
  • praxe v oboru výhodou
  • znalost práce na PC
  • průkaz VZV, ŘP sk. B
  • akceptujeme rekvalifikaci nebo vzdělání dle NSK

Nabízíme :

  • stabilní zaměstnání v nově vybudovaném kancelářském komplexu s moderním designem
  • zaškolení, čisté klimatizované pracoviště
  • práce v 1. směnném provozu
  • příspěvek na stravování, zvýhodněný mobilní tarif, benefit za docházku bez absence,
  • příspěvek za odpracované roky a jiné benefity
  • nástupní mzda 20.000,- Kč, dle zkušeností a praxe

Místo výkonu práce: Prostřední 7, České Budějovice

SMĚNOVÝ MISTR

  • technická představivost
  • schopnost přijmout zodpovědnost
  • organizační schopnost
  • výhodou praxe ve výrobní společnosti

Náplň práce:

  • řízení a motivace podřízených pracovníků
  • zajišťování pracovní kázně podřízených pracovníků, plnění úkolů ve stanoveném množství, kvalitě, sortimentu a čase
  • zajišťování bezpečnosti a zdravotní nezávadnosti práce
  • spolupráce s jinými odděleními

Nabízíme  :

  • zázemí nadnárodní společnosti, stabilní zaměstnání v nově vybudovaném komplexu s
  • moderním designem
  • práce na hlavní pracovní poměr
  • zaškolení
  • příspěvek na stravování, příspěvek za docházku bez absence, příspěvek za odpracované
  • roky a jiné  benefity
  • nástupní mzda od 23.000,- Kč

OBSLUHA AUTOMATICKÉ LINKY

Nabízíme  :

  • práce v 3.směnném provozu ( PO-PÁ )
  • stabilní zaměstnání, moderní pracoviště v Českých Budějovicích
  • zaškolení
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek za docházku bez absence
  • nástupní mzda od 22.000,-Kč, dle zkušeností a praxe
  • náborový příspěvek 15.000,-Kč

OPERÁTOR/KA DO VÝROBY - obsluha eloxační linky

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání
  • praxe výhodou

Nabízíme:

  • hlavní PP, třísměnný provoz
  • stabilní zaměstnání
  • moderní pracoviště v Č. Budějovicích
  • zaškolení
  • příspěvek na stravování, příspěvek za docházku bez absence
  • mzda od 22.000,- Kč, dle zkušeností a praxe.

Obsluha tiskařského stroje: TISKAŘ/KA

  • vyučení v technickém oboru
  • dobrý zdravotní stav
  • práce ve vícesměnném provozu
  • akceptujeme rekvalifikaci nebo vzdělání dle NSK.

     Nabízíme  :

  • zázemí profitující nadnárodní společnosti, moderní pracoviště
  • stabilní zaměstnání v nově vybudovaném komplexu s moderním designem
  • zaškolení
  • příspěvek na závodní stravování, příspěvek za docházku - beznemocnost,
  • nástupní mzda 18.000,- Kč - 35.000,- Kč, dle zkušeností a praxe

Máte dotaz nebo nám chcete napsat?

Kontaktujte nás