V BBH Tsuchiya věříme, že úspěch společnosti závisí na schopnostech jednotlivců. Do našeho rozvíjejícího se týmu, proto hledáme nové kolegy na následující pozice:

VEDOUCÍ OBCHODNÍHO ODDĚLENÍ

Požadujeme:

  • nejlépe VŠ vzdělání ekonomického směru
  • zkušenosti z automotive průmyslu výhodou
  • praxi na podobné pozici
  • pokročilá znalost anglického jazyka
  • znalost práce v prostředí MS Office, především MS Excel
  • samostatnost, zodpovědnost, aktivní přístup k práci, týmový hráč
  • ŘP sk.B - zkušený řidič, ochotu cestovat

Náplň práce:

  • řízení obchodního oddělení včetně oddělení nákupu
  • jednání s důležitými zákazníky a dodavateli v ČR i v Evropě ( budování dlouhodobých obchodních vztahů )
  • vypracování strategie obchodního oddělení
  • denní komunikace s mateřskou společností a japonskými kolegy
  • spolupráce s ostatními odděleními
  • rozvoj a motivace obchodního týmu

Nabízíme:

  • zázemí silné zahraniční společnosti
  • práci na hlavní pracovní poměr v novém výrobním areálu
  • zaškolení, čisté klimatizované pracoviště
  • služební vůz i k soukromému použití
  • 23 dní dovolené, příspěvek na stravování a ostatní firemní benefity
  • notebook, mobilní telefon

V případě zájmu o nabízenou pozici nám prosím zašlete Váš životopis, včetně motivačního dopisu, ve kterém nám popište Vaše významné pracovní úspěchy či výsledky.

Místo výkonu práce: Prostřední 7, České Budějovice

Obsluha tiskařského stroje: TISKAŘ

  • obsluha tiskařského stroje
  • kontrola kvality dle stanovených postupů
  • základní úkony obsluhy - nastavení, údržba, čištění….

Požadujeme:

  • vyučení v technickém oboru ( není podmínkou, zaučíme )
  • dobrý zdravotní stav
  • práce ve vícesměnném provozu

Nabízíme:

  • zázemí profitující nadnárodní společnosti, moderní pracoviště
  • stabilní zaměstnání v nově vybudovaném komplexu s moderním designem
  • zaškolení, práce v příjemném kolektivu, práce na hlavní pracovní poměr
  • příspěvek na stravování, příspěvek za odpracované roky a jiné benefity
  • nástupní mzda 25.000,- Kč - 30.000,- Kč, dle zkušeností a praxe

Máte dotaz nebo nám chcete napsat?

Kontaktujte nás