V BBH Tsuchiya věříme, že úspěch společnosti závisí na schopnostech jednotlivců. Do našeho rozvíjejícího se týmu, proto hledáme nové kolegy na následující pozice:

Obsluha tiskařského stroje: TISKAŘ

Náplň práce :

  • obsluha tiskařského stroje
  • kontrola kvality dle stanovených postupů
  • základní úkony obsluhy - nastavení, údržba, čištění….

Požadujeme :

  • vyučení v technickém oboru ( není podmínkou, zaučíme )
  • dobrý zdravotní stav
  • práce ve vícesměnném provozu

Nabízíme :

  • zázemí profitující nadnárodní společnosti, moderní pracoviště
  • stabilní zaměstnání v nově vybudovaném komplexu s moderním designem
  • zaškolení, práce v příjemném kolektivu, práce na hlavní pracovní poměr
  • příspěvek na stravování, příspěvek za odpracované roky a jiné benefity
  • nástupní mzda 25.000,- Kč - 30.000,- Kč, dle zkušeností a praxe

Místo výkonu práce: Prostřední 2807/7, České Budějovice
Nástup možný ihned.

Máte dotaz nebo nám chcete napsat?

Kontaktujte nás